Обласний комунальний заклад

«Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини»

Проведено засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини

Головна » Новини » Проведено засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини
Проведено засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини

          Минулого тижня відбулося засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Управлінні культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.

 

 

          На засіданні були розглянуті наступні питання:

- проект Історико-архітектурного опорного плану м. Харкова;

 

 

- науково-проектна документація з визначення меж та режимів використання зон охорони пам’яток та історичного ареалу м. Харкова;

 

 

- науково-проектна документація щодо ремонту реставраційного мереж опалення, електропостачання та покрівлі будівлі КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтв», розташованої за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 62.

 

 

          Зазначимо, що будівля відома серед харків’ян як «Особняк з огорожею», є пам’яткою архітектури та містобудування місцевого значення, а також пам’яткою історії місцевого значення, адже саме в цьому будинку, під час свого перебування на Харківщині (в 1923-1926 рр.), жив кінорежисер, письменник і кінодраматург О. П. Довженко.

 

 

          Розглянуті на засіданні питання отримали схвалення та були погоджені з урахуванням зауважень, які носили технічний характер та будуть усунуті в робочому порядку.