Обласний комунальний заклад

«Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини»

Видання "Звід пам’яток історії та культури України: м. Чугуїв і Чугуївський район" отримало високу оцінку та схвальний відгук

Головна » Новини » Видання "Звід пам’яток історії та культури України: м. Чугуїв і Чугуївський район" отримало високу оцінку та схвальний відгук
Видання

          «Звід пам’яток історії та культури України: м. Чугуїв і Чугуївський район» — енциклопедичне видання, яке підготовлено до друку та видано ОКЗ «Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини» за підтримки Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації (нині – Департамент), отримало високу оцінку наукових результатів та схвальний відгук Головної редакційної колегії Зводу пам’яток історії та культури України та наукової громадськості Інституту історії НАН України.

          Про це мова йде у листі голови Головної редакційної колегії Зводу пам’яток історії та культури України, директора Інституту історії України НАН України академіка НАН України В. А. Смолія на ім’я голови Харківської обласної державної адміністрації О. В. Кучера.

          Головна редакційна колегія також висловлює подяку Харківській обласній державній адміністрації, Департаменту культури і туризму, обласній редколегії Харківського тому Зводу пам’яток історії та культури України та робочій групі нашого Центру у вирішенні завдань, пов’язаних з підготовкою до видання тому, та готовність надалі надавати максимальну підтримку та сприяти у подальшій підготовці порайонних випусків.

          Цей суспільний успіх та результат тривалої, злагодженої та системної роботи науковців, громадян та службовців, який спонукає до наступних звершень, нових результатів.

          Наразі триває робота над наступним виданням, який присвячений пам’яткам
м. Люботина, м. Первомайського та Первомайського району.

          Зі Зводом пам’яток історії та культури по м. Чугуєву і Чугуївському району можна ознайомитись за посиланням.