Обласний комунальний заклад

«Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини»

XXIIІ Міжнародну наукову конференцію «Слобожанські читання» урочисто відкрито!

Головна » Новини » XXIIІ Міжнародну наукову конференцію «Слобожанські читання» урочисто відкрито!
XXIIІ Міжнародну наукову конференцію «Слобожанські читання» урочисто відкрито!

          17 квітня  2019 року в приміщенні Харківського художнього музею в рамках відзначення Міжнародного дня пам’яток і визначних місць і Дня пам’яток історії та культури відбулося пленарне засідання Міжнародної наукової конференції «XXIII Слобожанські читання», присвяченої 15-й річниці ОКЗ «ХАРКІВСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ» (2004-2019).

         У відкритті заходу взяв участь заступник голови Харківської обласної державної адміністрації А.В. Бабічев, начальник Управління культури і туризму ХОДА О.А. Яцина, які привітали присутніх та відзначили почесними грамотами й подяками окремих фахівців з питань охорони культурної спадщини.  

          «Охорона культурної спадщини для обласної влади - один з пріоритетів в роботі. Тема непроста, вона вимагає не тільки значних фінансів, але також серйозного підходу і уваги. Багато зроблено, але ще є над чим працювати, - сказав Анатолій Бабічев. - Дуже важливо, що в області прийнято програму  з охорони культурної спадщини. Я впевнений, що фінансування буде збільшуватися щорічно».

           Начальник Управління культури і туризму ХОДА Олег Яцина під час виступу звернув увагу на високу оцінку видання «Звід пам’яток історії та культури м. Куп’янськ та Куп’янського району», надану Головною редакційною колегією.

         На пленарному засіданні прозвучало багато доповідей різноманітної тематики, які об'єднує одне – любов до Слобідського краю.

         Робота ХХIII Міжнародної наукової конференції «Слобожанські читання» триватиме до 23 квітня, за час якої будуть функціонувати 10 секцій та 3 круглі столи. Всього надіслано близько 300 заявок на участь у науковій конференції.