Обласний комунальний заклад

«Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини»

26.04.2016 р. відбулося засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Департаменті культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.

Головна » Новини » 26.04.2016 р. відбулося засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Департаменті культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.
26.04.2016 р. відбулося засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Департаменті культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.

На засіданні розглянули питання щодо внесення до Державного реєстру нерухомих пам’яток України пам’ятки архітектури місцевого значення – Житловий будинок військового поселянина, за адресою: м. Чугуїв, вул. Карла Лібкнехта, 35; щодо внесення до Державного реєстру нерухомих пам’яток України пам’яток культурної спадщини за видом: історичні, які розташовуються на території
м. Харкова та м. Балаклії Балаклійського району Харківської області, що взяті на облік відповідно до законодавства УРСР, складеного за результатами перегляду списків (переліків) пам'яток історії та культури, передбачених пунктом 4 розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 16 грудня 2004 року №2245-IV «Про внесення змін до Закону України «Про охорону культурної спадщини»); щодо внесення об’єктів культурної спадщини за видом археологічні до Переліку об’єктів культурної спадщини, які розташовуються на території Близнюківського району та внесення об’єктів культурної спадщини за видом історичні до Переліку об’єктів культурної спадщини, які розташовуються на території м. Харкова та Дворічанського району Харківської області;пропозицій щодо невнесення до Державного реєстру нерухомих пам’яток України пам’яток культурної спадщини (взяті на облік відповідно до законодавства УРСР) за видами: історичні та монументального мистецтва, що втратили предмет охорони та які розташовуються на території Харківської області, складеного за результатами перегляду списків (переліків) пам'яток історії та культури, передбачених пунктом 4 розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 16 грудня 2004 року №2245-IV «Про внесення змін до Закону України «Про охорону культурної спадщини»)