Warning: session_start() [function.session-start]: open(/home/libvar/.system/tmp/sess_tu643vstm08r0dp74j3i7thue7, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/libvar/spadschina.kh.ua/www/manager/includes/config.inc.php on line 60
Харківська спадщина, центр охорони культурної спадщини | 22 квітня в рамках проведення ХХІІІ Міжнародної наукової конференції «Слобожанські читання» здійснювала роботу секція «Охорона культурної спадщини та музейна справа»

Обласний комунальний заклад

«Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини»

22 квітня в рамках проведення ХХІІІ Міжнародної наукової конференції «Слобожанські читання» здійснювала роботу секція «Охорона культурної спадщини та музейна справа»

Головна » Новини » 22 квітня в рамках проведення ХХІІІ Міжнародної наукової конференції «Слобожанські читання» здійснювала роботу секція «Охорона культурної спадщини та музейна справа»
22 квітня в рамках проведення ХХІІІ Міжнародної наукової конференції «Слобожанські читання» здійснювала роботу секція «Охорона культурної спадщини та музейна справа»

          22 квітня в рамках проведення ХХІІІ Міжнародної наукової конференції «Слобожанські читання» здійснювала роботу секція «Охорона культурної спадщини та музейна справа».

 

 

            На секції були заслухані доповіді не тільки науковців з провідних навчальних закладів міста, а й студентів, учнів шкіл Харківської та Донецької областей. Також важливим є те, що в роботі секції взяли участь фахівці-практики з охорони культурної спадщини, які в своїй повсякденній роботі безпосередньо займаються проблемами пам’яткоохоронної та музейної справи.

 

 

 

 

 

           В ході роботи були заслухані доповіді про: можливість створення історико-архітектурного заповідника по вул. Жон Мироносиць у м. Харкові; питання збереження будинку Колесова на території Малої Данилівки; проблеми увічнення пам’яті жертв Голокосту на Харківщині; питання реконструкції маєтків Мечникова на Дворічанщині; дізналися про спадщину О. Дмитрієва на Донеччині; побували на віртуальній екскурсії заснування слободи Велика Бабка. Актуальним був розгляд проблематики питання щодо розбіжностей пам’яткоохоронної нормативно-правової бази та вимог науково-проектної документації стосовно проведення ремонтно-реставраційних робіт на об’єктах культурної спадщини.

 

 

 

MODx Content Manager »

« MODx Parse Error »

MODx encountered the following error while attempting to parse the requested resource:
« PHP Parse Error »
 
PHP error debug
  Error: Unknown: open(/home/libvar/.system/tmp/sess_tu643vstm08r0dp74j3i7thue7, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) 
  Error type/ Nr.: Warning - 2 
  File: Unknown 
  Line: 0 
 
Parser timing
  MySQL: 0.0065 s(10 Requests)
  PHP: 0.0195 s 
  Total: 0.0259 s