Warning: session_start() [function.session-start]: open(/home/libvar/.system/tmp/sess_bi78kcs51puivs9ertlr0p13s0, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/libvar/spadschina.kh.ua/www/manager/includes/config.inc.php on line 60
Харківська спадщина, центр охорони культурної спадщини | 21 березня 2019 року відбулося засідання обласної редакційної колегії з підготовки Харківського тому багатотомного енциклопедичного видання «Звід пам’яток історії та культури України»

Обласний комунальний заклад

«Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини»

21 березня 2019 року відбулося засідання обласної редакційної колегії з підготовки Харківського тому багатотомного енциклопедичного видання «Звід пам’яток історії та культури України»

Головна » Новини » 21 березня 2019 року відбулося засідання обласної редакційної колегії з підготовки Харківського тому багатотомного енциклопедичного видання «Звід пам’яток історії та культури України»
21 березня 2019 року відбулося засідання обласної редакційної колегії з підготовки Харківського тому багатотомного енциклопедичного видання «Звід пам’яток історії та культури України»

          21 березня 2019 року в приміщенні Управлінні культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації відбулося чергове засідання обласної редакційної колегії з підготовки Харківського тому багатотомного енциклопедичного видання «Звід пам’яток історії та культури України».

 

 

 

 

          Основна мета засідання - розгляд Загального словника по м. Чугуєву та Чугуївському району до Харківського тому «Звід пам’яток історії та культури України», а також інформування про реалізацію попередніх завдань засідання (зокрема видання книги «Звід пам’яток історії та культури України. Харківська область: м. Куп’янськ і Куп’янський район»), звіт про роботу відділу Зводу пам’яток та облікової документації ОКЗ «ХНМЦОКС» за 2018 рік.

 

 

 

 

 

 

          На засіданні було затверджено та схвалено доповнений новими статтями Загальний словник по м. Чугуєву та Чугуївському району, який буде використаний для написання та підготовки збірки за матеріалами Зводу пам’яток.

 

 

MODx Content Manager »

« MODx Parse Error »

MODx encountered the following error while attempting to parse the requested resource:
« PHP Parse Error »
 
PHP error debug
  Error: Unknown: open(/home/libvar/.system/tmp/sess_bi78kcs51puivs9ertlr0p13s0, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) 
  Error type/ Nr.: Warning - 2 
  File: Unknown 
  Line: 0 
 
Parser timing
  MySQL: 0.0063 s(10 Requests)
  PHP: 0.0184 s 
  Total: 0.0247 s