Обласний комунальний заклад

«Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини»

19.06.14р. відбулося засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини

Головна » Новини » 19.06.14р. відбулося засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини
19.06.14р. відбулося засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини 19.06.14р. відбулося чергове засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Департаменті культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.

19.06.14р. відбулося засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Департаменті культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.

На засіданні було розглянуто перелік об’єктів культурної спадщини Барвінківського, Дворічанського, Нововодолазького, Валківського та Краснокутьского районів та міста Харкова.

Прийнято рішення порушити клопотання перед Міністерством культури України про внесення 27 об’єктів археології Валківського, Дворічанського та Нововодолазького районів та 3 об’єктів історії Краснокутського району (могила вченого-ботаніка, акліматизатора рослин, громадського діяча І.І. Каразіна; могила вченого-ботаніка, акліматизатора рослин, громадського діяча І.Н. Каразіна) та м. Харкова (будинок, в якому жив О.О. Потебня, український вчений, мовознавець) до Державного реєстру нерухомих пам’яток України.

Також було прийнято рішення порушити клопотання перед Міністерством культури України про не занесення до Державного реєстру нерухомих пам’яток України 9 пам’яток археології Дворічанського району та 1 пам’ятки історії Барвінківського району (пам’ятник В.І. Леніну).