Обласний комунальний заклад

«Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини»

19 квітня 2017 в приміщенні Харківського художнього музею відбулося відкриття ХХІ міжнародної конференції «Слобожанські читання»

Головна » Новини » 19 квітня 2017 в приміщенні Харківського художнього музею відбулося відкриття ХХІ міжнародної конференції «Слобожанські читання»
19 квітня 2017 в приміщенні Харківського художнього музею відбулося відкриття ХХІ міжнародної конференції «Слобожанські читання»

         На пленарному засіданні, за вагомий внесок у сферу охорони культурної спадщини, пам’яткознавці були нагороджені грамотами Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної ради, Управління культури і туризму Харківської ОДА.

         Зазначені у програмі конференції доповіді, присвячені Федору Івановичу Шміту, викликали зацікавленість в аудиторії. Доповідачі доповнили свої виступи насиченим ілюстративним матеріалом.

         Після доповіді Шуйського Ігоря Володимировича щодо «Великого терору» колегіально було вирішено вшанувати хвилиною мовчання пам’ять про всіх невинно засуджених.

         Також, традиційно після кави-брейку, відбулося загальне фотографування усіх учасників конференції у такий аномально-сніжний день.

         Нагадаємо, що краєзнавчі секції різного напрямку працюють щодня до вівторка включно. Завітайте до нас та дізнайтесь цікаві факти про історію та культуру Харківщини.