Обласний комунальний заклад

«Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини»

18.12.2014 р. відбулося засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини

Головна » Новини » 18.12.2014 р. відбулося засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини
18.12.2014 р. відбулося засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини 18.12.2014 р. відбулося засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Департаменті культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.

18.12.2014 р. відбулося засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Департаменті культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.

На засіданні було розглянуто перелік об’єктів культурної спадщини Близнюківського, Богодухівського, Великобурлуцького, Дворічанського, Дергачівського, Зміївського районів, м. Ізюм, які були взяті на облік відповідно до законодавства УРСР та Перелік об’єктів культурної спадщини м. Харкова.

Прийнято рішення порушити клопотання перед Міністерством культури України про невнесення 84 об’єктів археології Близнюківського району та 1 об’єкта історії м. Харкова до Державного реєстру нерухомих пам’яток України. Також було прийнято рішення порушити клопотання перед Міністерством культури України про не занесення до Державного реєстру нерухомих пам’яток України 8 пам’яток історії Богодухівського, Великобурлуцького, Дворічанського, Дергачівського, Зміївського районів, м. Ізюм (пам’ятники В.І. Леніну).