Обласний комунальний заклад

«Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини»

16 – 20 квітня 2018 року відбудеться Міжнародна наукова конференція «XXII Слобожанські читання»

Головна » Новини » 16 – 20 квітня 2018 року відбудеться Міжнародна наукова конференція «XXII Слобожанські читання»
16 – 20 квітня  2018 року відбудеться Міжнародна наукова конференція «XXII Слобожанські читання»

          16 – 20 квітня  2018 року в рамках проведення Міжнародного дня пам’яток і визначних місць і Дня пам’яток історії та культури в приміщенні Харківського художнього музею (м. Харків, вул. Жон Мироносиць, 9)

 

 

відбудеться Міжнародна наукова конференція «XXII Слобожанські читання», присвячена 170-річчю від дня народження Єфименко Олександри Яківни (1848 – 1918), українського історика, етнографа.

 

 

         На конференції передбачено роботу секцій:  «Охорона культурної спадщини і музейна справа», «Мистецтвознавство», «Культурологія», «Археологія, охорона археологічної спадщини», «Історичне краєзнавство», «Етнографія, фольклористика, діалектологія і літературне краєзнавство», «Історія родин та генеалогія», «Освіта, виховання, навчання», «Воєнна історія», «Музична спадщина», «Церковна історія та філософія».

круглих столів: «Політичні репресії доби ″Великого терору″», «Голодомори в Україні», «Некрополі Слобожанщини», «Монументальне мистецтво Харківщини», «Зберегти культурну спадщину Слобожанщини – безцінне сховище історичної пам’яті».

 

         Заплановано презентацію видань з краєзнавчої та пам’яткоохоронної тематики 2017 – 2018.

 

         У разі Вашої згоди взяти участь у роботі конференції, заявки та тексти доповідей просимо надсилати включно до 31.03.2018 в електронному вигляді на електрону пошту oks.conferenc@gmail.com (ОКЗ «Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини») або svetlanabahtina2017@gmail.com.

         Перед назвою доповіді необхідно подати короткі відомості про автора (прізвище, ім’я, по батькові, місце роботи або навчання, посада, вчений ступінь, вчене звання, домашня та електронна адреса, телефон, факс), необхідність технічних засобів.

 Після вказаної дати надіслані заявки не розглядатимуться.


        Оргкомітет залишає за собою право відбору доповідей для включення до програми конференції. Програма конференції буде сформована після отримання заявок.