Обласний комунальний заклад

«Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини»

13-17 квітня 2020 року відбудеться XXIV Міжнародна наукова конференція «Слобожанські читання»

Головна » Новини » 13-17 квітня 2020 року відбудеться XXIV Міжнародна наукова конференція «Слобожанські читання»
13-17 квітня 2020 року відбудеться XXIV Міжнародна наукова конференція «Слобожанські читання»

          13-17 квітня 2020 р. в рамках проведення Міжнародного дня пам’яток і визначних місць,  Дня пам’яток історії та культури, в приміщенні Харківського художнього музею (м. Харків, вул. Жон Мироносиць, 9) 

 

 

відбудеться XXIV Міжнародна наукова конференція «Слобожанські читання», присвячена 180-річчю від дня народження Марії Дмитрівни Раєвської-Іванової (1840–1912), української художниці і педагога, першої жінки в Російській імперії, якій Петербурзька академія мистецтв надала звання художника.

 

 

          На конференції передбачено роботу секцій та круглих столів.

•        СЕКЦІЇ: «Охорона культурної спадщини і музейна справа», «Мистецтвознавство», «Культурологія», «Археологія, охорона археологічної спадщини», «Історичне краєзнавство», «Етнографія, фольклористика, діалектологія і літературне краєзнавство», «Історія родин та генеалогія», «Освіта, виховання, навчання», «Історія світових воєн XX століття», «Музична спадщина», «Церковне пам’яткознавство».

•        КРУГЛІ СТОЛИ: «Некрополі Слобожанщини», «Мистецька спадщина Слобожанщини», «Політичні репресії, голодомори радянської доби в Україні».

          Заплановано презентацію видань з краєзнавчої та пам’яткоохоронної тематики 2019–2020 років видання.

          Заявки для участі у конференції та тексти доповідей приймаються включно до 31.03.2020 на е-mail: oks.conferenc@gmail.com. У заявці необхідно подати  назву доповіді та короткі відомості про автора (прізвище, ім’я, по-батькові, місце роботи або навчання, посада, вчений ступінь, вчене звання, інформація про наукового керівника (ПІБ, посада, місце роботи), засоби зворотного зв’язку), а також необхідність технічних засобів.

          Після 31 березня надіслані заявки розглядатись не будуть.

          Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.

          Оргкомітет залишає за собою право відбору доповідей для включення до програми конференції. Програма конференції буде сформована після отримання заявок.

          Адреса оргкомітету: 61022, м. Харків, майдан Свободи, 5, Держпром, 1 під’їзд, 4 поверх, к. 70. ОКЗ «ХАРКІВСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ», тел/факс 705-20-11.