Обласний комунальний заклад

«Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини»

12.10.2015 р. відбулося засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Департаменті культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.

Головна » Новини » 12.10.2015 р. відбулося засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Департаменті культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.
12.10.2015 р. відбулося засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Департаменті культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.

На засіданні розглянули питання щодо внесення/невнесення до Державного реєстру нерухомих пам’яток України пам’ятки історії місцевого значення – будинку за адресою: вул. Сумська, 28, м. Харків, з урахуванням доопрацьованої облікової документації згідно з протоколом попереднього засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Департаменті культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації; об’єктів культурної спадщини: пам’ятного знака І. Сірку (м. Харків, вул. Сумська, сквер Перемоги); пам’ятного знака на честь проголошення незалежності України (м. Харків, пл. Свободи 4-а); пам’ятника П. Сагайдачному (м. Харків, ріг Червоношкільної набережної і Московського проспекту); могил професора Харківського університету Лашкевича В.Г. (1835-1888) і українського художника Пестрикова М.Р. (1864-1930), які розташовані на ділянці меморіального кладовища 13-го міського кладовища (м. Харків, вул. Пушкінська, 108); об’єктів археологічної спадщини Харківської області та пам’яток історії та археологічної спадщини, складений за результатами перегляду списків (переліків) пам'яток історії та культури, передбачених пунктом 4 розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 16 грудня 2004 року №2245-IV «Про внесення змін до Закону України «Про охорону культурної спадщини» і розглянули переліки пам’яток, що розташовуються на території м. Харкова та Харківської обл., наданих за наслідками засідання робочої групи з питань, пов’язаних із визначенням переліків пам’яток культурної спадщини, які потрапляють під дію Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».