Обласний комунальний заклад

«Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини»

12 квітня в приміщенні коворкінгу Fabric.space (Харків) відбувся міжнародний семінар «Культурна спадщина як ресурс розвитку. Можливості в рамках європейських програм»

Головна » Новини » 12 квітня в приміщенні коворкінгу Fabric.space (Харків) відбувся міжнародний семінар «Культурна спадщина як ресурс розвитку. Можливості в рамках європейських програм»
12 квітня в приміщенні коворкінгу Fabric.space (Харків) відбувся міжнародний семінар «Культурна спадщина як ресурс розвитку. Можливості в рамках європейських програм»

          Протягом дня європейські експерти разом із колегами з різних регіонів України (Київської, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Луганської, Одеської, Полтавської, Сумської, Херсонської, Хмельницької областей та ін.) обговорювали питання збереження культурної спадщини та розглядали кейси з використання її об’єктів задля розвитку окремих громад і цілих регіонів. Під час семінару презентували програми, до яких можуть долучитися українці. Учасники презентацій – експерти Секретаріату Ради Європи, групи організаторів Європейського року культурної спадщини – 2018, Європейського інституту культурних маршрутів та координатори європейських програм.

          На семінарі були присутні голова Харківської облдержадміністрації Ю. Світлична і Міністр культури Є. Нищук.

          Під час привітання, Є. Нищук зокрема, відзначив, що наш регіон активно долучається до реалізації міжнародних та національних проектів у сфері збереження культурної спадщини. Саме така активність області й стала однією з причин обрання Харківщини місцем проведення міжнародного семінару.