Обласний комунальний заклад

«Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини»

11.06.2015 р. відбулося засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини

Головна » Новини » 11.06.2015 р. відбулося засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини
11.06.2015 р. відбулося засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини 11.06.2015 р. відбулося засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Департаменті культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації

11.06.2015 р. відбулося засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Департаменті культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.

На засіданні було розглянуто пропозиції щодо невнесення до Державного реєстру нерухомих пам’яток України пам’ятки історії місцевого значення – Будинок, у якому в 1905 році знаходилась підпільна явка харківських більшовиків, щодо внесення/невнесення до Державного реєстру нерухомих пам’яток України об’єктів культурної спадщини – Будівля колишнього Курязького Преображенського монастиря,  (Дергачівський р-н), Місце бою червоногвардійців з гайдамаками у грудні 1917 р. (м. Лозова), Підземелля Гостинного двору м. Харкова, а також щодо внесення/невнесення до Державного реєстру нерухомих пам’яток України пам’яток культурної спадщини за видами: археологічні та історичні, які розташовуються на території Золочівського, Дворічанського та Нововодолазького районів Харківської області та м. Харкова, що взяті на облік відповідно до законодавства УРСР.