Обласний комунальний заклад

«Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини»

11 жовтня 2017 року відбулося засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини

Головна » Новини » 11 жовтня 2017 року відбулося засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини
11 жовтня 2017 року відбулося засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини

         11 жовтня 2017 року галереї «Мистецтво Слобожанщини» КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» відбулося засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Управлінні культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.

 

        Під час засідання розглянули ряд питань стосовно внесення/невнесення до Державного реєстру нерухомих пам’яток України пам’яток культурної спадщини за видами археологічні, історичні, архітектурні та монументального мистецтва.

 

        Зокрема, за результатами проведеної інвентаризації Вовчанського та Первомайського районів на розгляд членів Консультативної ради було винесено ряд пам’яток археології, історії та монументального мистецтва та ухвалено рішення щодо направлення пропозиції до Міністерства культури України для їх подальшого внесення до Державного Реєстру нерухомих пам’яток України (далі Реєстр). Також ухвалено рішення про направлення пропозиції щодо внесення до Реєстру пам’яток історії, архітектури та монументального мистецтва, які розміщуються на території м. Харкова та Первомайського району, щойно виявлених об’єктів, розташованих на території Первомайського району.

 

        Всього на засіданні Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини було розглянуто 28 об’єктів культурної спадщини.

 

        Поміж іншого, на засіданні розглядалася науково-проектна документація розділу генерального плану м. Люботина «Історико-архітектурний опорний план». Ухвалено рішення про погодження зазначеної документації та направлення її до Міністерства культури України на затвердження.