Warning: session_start() [function.session-start]: open(/home/libvar/.system/tmp/sess_nr3lmkm65ukftgf7dmrmjkrco6, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/libvar/spadschina.kh.ua/www/manager/includes/config.inc.php on line 60
Харківська спадщина, центр охорони культурної спадщини | У Києві відбулося обговорення проекту наказу «Про внесення змін до Порядку обліку об’єктів культурної спадщини»

Обласний комунальний заклад

«Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини»

У Києві відбулося обговорення проекту наказу «Про внесення змін до Порядку обліку об’єктів культурної спадщини»

Головна » Новини » У Києві відбулося обговорення проекту наказу «Про внесення змін до Порядку обліку об’єктів культурної спадщини»
У Києві відбулося обговорення проекту наказу «Про внесення змін до Порядку обліку об’єктів культурної спадщини»

           18.07.2019 в управлінні охорони культурної спадщини Міністерства культури України відбулося обговорення проекту наказу «Про внесення змін до Порядку обліку об’єктів культурної спадщини», у якому взяли участь досвідчені фахівці пам’яткоохоронної сфери із Києва, Харкова, Одеси, Полтави та ін. міст.

            Незважаючи на те, що метою обговорення було визначення єдиної системи обліку об'єктів культурної спадщини незалежно від їх видів та типів, проект Порядку викликав неоднозначну реакцію та отримав достатньо критики. Тривала дискусія та процес неодноразового внесення змін та поправок в текст Порядку свідчить про його недопрацьованість та протиріччя із чинним пам’яткоохоронним законодавством.

             Нагадаємо, Центр надіслав до Міністерства культури України свої пропозиції та своє бачення стосовно Порядку обліку об’єктів культурної спадщини, який підготовлено з урахуванням досвіду практичної роботи, реалій сьогодення, наявного кадрового потенціалу у цій сфері на місцях тощо. Чи будуть враховані надані пропозиції, яка позиція буде у Міністерства – охорона культурного надбання чи спрощення механізму щодо позбавлення статусу пам’ятки; включення до реєстру об’єкта з відповідною документацією, якою чітко визначено площу, режим використання пам’ятки тощо, чи без зазначеної документації, без чіткої площі об’єкта, що вже завтра призведе до судових спорів з власниками та користувачами із результатами не на користь органу охорони; до колапсу під час землевідведень у визначенні категорії земельної ділянки, керуючись «приблизними» межами пам’ятки, як пропонується проектом … час покаже.

         Тож чекаємо від Міністерства культури зважених, послідовних та логічних рішень щодо доопрацювання проекту наказу «Про внесення змін до Порядку обліку об’єктів культурної спадщини» та пильно стежимо за його прийняттям.

MODx Content Manager »

« MODx Parse Error »

MODx encountered the following error while attempting to parse the requested resource:
« PHP Parse Error »
 
PHP error debug
  Error: Unknown: open(/home/libvar/.system/tmp/sess_nr3lmkm65ukftgf7dmrmjkrco6, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) 
  Error type/ Nr.: Warning - 2 
  File: Unknown 
  Line: 0 
 
Parser timing
  MySQL: 0.0045 s(10 Requests)
  PHP: 0.0185 s 
  Total: 0.0230 s