Обласний комунальний заклад

«Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини»

Робота над Зводом пам’яток триває

Головна » Новини » Робота над Зводом пам’яток триває
Робота над Зводом пам’яток триває

          Видання «Звід пам’яток історії та культури України: м. Куп’янськ і Куп’янський район», видане ОКЗ «Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини», отримало високу оцінку та схвальний відгук Головної редакційної колегії Зводу пам’яток історії та культури України.

 

           Про це йдеться у листі Голови Головної редакційної колегії Зводу пам’яток історії та культури України, директора Інституту історії України НАН України академіка НАН України В.А. Смолія на ім’я Голови Харківської обласної державної адміністрації Ю.О. Світличної.

 

           Центр висловлює подяку за підтримку у виданні Харківській обласній раді, Харківській обласній державній адміністрації, Управлінню культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, авторському складу та обласній редакційній колегії. Цей надзвичайно важливий та відповідальний напрям роботи Центром продовжується й надалі.

 

           Тож цей визнаний успіх є лише першим кроком до втілення усіх творчих та наукових задумів фахівців нашого закладу, тож чекаємо на новий том книги, присвячений пам’яткам м. Чугуєва та Чугуївського району, який планується видати вже цього року.

 

            Користуючись нагодою, запрошуємо бажаючих до співпраці з написання статей про пам’ятки м. Харкова та Харківської області. З виданням можна ознайомитись на офіційному сайті Центру за посиланням.