Обласний комунальний заклад

«Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини»

Підсумки ІХ міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених «Пам’яткоохоронні традиції Слобожанщини»

Головна » Новини » Підсумки ІХ міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених «Пам’яткоохоронні традиції Слобожанщини»
Підсумки ІХ міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених «Пам’яткоохоронні традиції Слобожанщини»

          Завершила свою роботу ІХ міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «Пам’яткоохоронні традиції Слобожанщини», яка проходила 5-6 листопада 2018 року та була присвячена 145-річчю з дня народження археолога та краєзнавця М. Сібільова.

 

          Під час пленарного засідання були заслухані доповіді про життя та діяльність М. Сібільова, сучасні проблеми пам’яткознавства та музеєзнавства. Також пленарне засідання було відзначено виступом представника Польської туристичної організації, під час якого були названі перспективні шляхи інвестування коштів в культурну спадщину. Серед іншого варто відзначити, що більшу частину доповідачів складали учні-старшокласники та студенти м. Харкова та області.

 

          Наступного дня конференція продовжила свою роботу засіданнями круглих столів, одне з яких відбулося в м. Ізюмі, місті, якому М. Сібільов віддав значну частину свого життя.

          Загалом для участі в конференції було направлено близько 100 заявок від учнів, студентів, краєзнавців, громадських інспекторів з охорони культурної спадщини.

          З доповідями виступило близько 70 учасників з абсолютно різною тематикою, що свідчить про інтерес наших молодих вчених до наукових досліджень в різних сферах знань.