Warning: session_start() [function.session-start]: open(/home/libvar/.system/tmp/sess_jp8h5hmoiqmge9lq9j75q42iu5, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/libvar/spadschina.kh.ua/www/manager/includes/config.inc.php on line 60
Харківська спадщина, центр охорони культурної спадщини | Підсумки інвентаризації об’єктів культурної спадщини Вовчанського та Шевченківського районів

Обласний комунальний заклад

«Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини»

Підсумки інвентаризації об’єктів культурної спадщини Вовчанського та Шевченківського районів

Головна » Новини » Підсумки інвентаризації об’єктів культурної спадщини Вовчанського та Шевченківського районів
Підсумки інвентаризації об’єктів культурної спадщини Вовчанського та Шевченківського районів

          На виконання розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 12 березня 2016 року № 79 «Про проведення інвентаризації пам’яток культурної спадщини у районах Харківської області» ОКЗ «ХАРКІВСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧИНИЙ ЦЕНТР ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ» завершив інвентаризацію пам’яток археології, історії та монументального мистецтва, які розташовані на території Вовчанського та Шевченківського районів Харківської області.

 

 

 

         Так, протягом березня, квітня, травня, червня та жовтня 2017 року на території Вовчанського району та Старосалтівської об’єднаної територіальної громади проведено огляд об’єктів археології, історії та монументального мистецтва. Визначено їх технічний стан та стан територій. Кожен об’єкт локалізовано на місцевості за допомогою GPS, проведено фотофіксацію та зафіксовано обміри. Загалом оглянуто 541 об’єкт культурної спадщини, з них: 444 об’єкта археології (189 пам’яток, 255 об’єктів), 95 пам’яток історії, 2 пам’ятки монументального мистецтва.

 

 

 

         У травні та жовтні-листопаді поточного року проведено інвентаризацію об’єктів культурної спадщини, які розташовуються на території Шевченківського району. В районі обліковується 607 пам’яток археології, історії та монументального мистецтва, з них: 574 пам’ятки археології, 30 пам’яток історії та 3 пам’ятки монументального мистецтва. Крім цього, в ході інвентаризації було виявлено 101 новий об’єкт, серед яких 2 братські могили, пам’ятник Т. Г. Шевченку, місце розташування колишньої садиби відомого українського драматурга М. Л. Кропивницького та 97 курганів.

 

 

 

         На наступний рік заплановано проведення інвентаризації пам’яток археології, історії та монументального мистецтва у Великобурлуцькому та Дергачівському районах.

MODx Content Manager »

« MODx Parse Error »

MODx encountered the following error while attempting to parse the requested resource:
« PHP Parse Error »
 
PHP error debug
  Error: Unknown: open(/home/libvar/.system/tmp/sess_jp8h5hmoiqmge9lq9j75q42iu5, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) 
  Error type/ Nr.: Warning - 2 
  File: Unknown 
  Line: 0 
 
Parser timing
  MySQL: 0.0051 s(10 Requests)
  PHP: 0.0191 s 
  Total: 0.0242 s