Warning: session_start() [function.session-start]: open(/home/libvar/.system/tmp/sess_mjg89lk1jl84fad5f0opfs6414, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/libvar/spadschina.kh.ua/www/manager/includes/config.inc.php on line 60
Харківська спадщина, центр охорони культурної спадщини | Про переміщення пам’ятки історії місцевого значення у м. Мерефа

Обласний комунальний заклад

«Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини»

Про переміщення пам’ятки історії місцевого значення у м. Мерефа

Головна » Новини » Про переміщення пам’ятки історії місцевого значення у м. Мерефа
Про переміщення пам’ятки історії місцевого значення у м. Мерефа

          Мереф’янською міською радою, у відповідності до наказу Міністерства культури України від 14.10.2010 № 976 про надання дозволу Мереф’янській міській раді Харківського району Харківської області на переміщення пам’ятки історії місцевого значення — пам’ятника воїнам-визволителям 1943 р. на територію існуючого військового кладовища, обмеженого вул. Дніпропетровською та вул. Шевченка, було здійснено переміщення пам’ятки. 

 

 

 

 

          Можливість реалізувати даний намір Мереф’янська міська влада змогла в цьому місяці. За допомогою комунальних служб міста були здійснені масштабні роботи по демонтажу пам'ятника з центральної частини міста на територію братського поховання місцевого кладовища.

 

 

 

 

          Роботи здійснювались у відповідності до вимог пам’яткоохоронного законодавства, під час яких всі складові пам’ятника окремими частина відділялися від загальної композиції об’єкта, та за допомогою підйомної та вантажної техніки прямували на нове місце.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          Як видно з наступних зображень, складові частини пам’ятника під час робіт по демонтажу і транспортуванню не зазнали пошкоджень або руйнувань, а навпаки досить гармонійно й органічно «вписались» у тепер, уже оновлену, просторову композицію братської могили, біля якої розмістили пам’ятник.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MODx Content Manager »

« MODx Parse Error »

MODx encountered the following error while attempting to parse the requested resource:
« PHP Parse Error »
 
PHP error debug
  Error: Unknown: open(/home/libvar/.system/tmp/sess_mjg89lk1jl84fad5f0opfs6414, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) 
  Error type/ Nr.: Warning - 2 
  File: Unknown 
  Line: 0 
 
Parser timing
  MySQL: 0.0050 s(10 Requests)
  PHP: 0.0187 s 
  Total: 0.0237 s