Обласний комунальний заклад

«Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини»

Проведення діалогу із громадськістю стосовно пам’яткоохоронної роботи

Головна » Новини » Проведення діалогу із громадськістю стосовно пам’яткоохоронної роботи
Проведення діалогу із громадськістю стосовно пам’яткоохоронної роботи

           Цього тижня Управління культури і туризму разом із Центром організували та провели 2 заходи, спрямованих на співпрацю та проведення діалогу із громадськістю стосовно пам’яткоохоронної роботи.

 

 

          Так, під час першої зустрічі, яка відбулася 3 квітня в Управлінні культури з громадськими інспекторами з охорони культурної спадщини, обговорювалися питання створення інституту громадських інспекторів, звітності про їхню роботу, обов’язки, а також – проблемні питання в пам’яткоохоронній сфері. Крім цього, була запропонована ідея громадського нагляду за пам’ятками, якими займається Департамент містобудування та архітектури.

 

 

 

          А друга зустріч відбулася 5 квітня в приміщенні галереї «Мистецтво Слобожанщини», стосувалася взаємодії громадських активістів та органів влади в сфері охорони культурної спадщини. Формат зустрічі мав характер подання інформації-звіту щодо діяльності органу охорони, а також діалогу «питання-відповідь». В кінці дискусії всі присутні мали можливість переглянути фільм «Зберегти не можна зруйнувати», знятий при сприянні активістки О. Рофе-Бекетової.

 

 

 

          В результаті обох зустрічей були прийняті рішення щодо подальшої співпраці органів охорони культурної спадщини, спільної роботи над змінами до пам’яткоохоронного законодавства, залучення молодих фахівців-студентів до роботи в пам’яткоохоронній сфері.