Warning: session_start() [function.session-start]: open(/home/libvar/.system/tmp/sess_nmd49nhm7r1doq43geql0to961, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/libvar/spadschina.kh.ua/www/manager/includes/config.inc.php on line 60
Харківська спадщина, центр охорони культурної спадщини | Парламентські слухання «Стан, проблеми та перспективи охорони культурної спадщини в Україні»

Обласний комунальний заклад

«Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини»

Парламентські слухання «Стан, проблеми та перспективи охорони культурної спадщини в Україні»

Головна » Новини » Парламентські слухання «Стан, проблеми та перспективи охорони культурної спадщини в Україні»
Парламентські слухання «Стан, проблеми та перспективи  охорони культурної спадщини в Україні»

          18 квітня 2018 року представники Управління культури і туризму Харківської облдержадміністрації та ОКЗ «Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини» взяли участь у парламентських слуханнях «Стан, проблеми та перспективи охорони культурної спадщини в Україні», які проходили в залі пленарних засідань Верховної Ради України.

          Слухання відбулися на виконання постанови Верховної Ради України «Про проведення парламентських слухань на тему: "Стан, проблеми та перспективи охорони культурної спадщини в Україні"».

          На засідання були запрошені представники органів державної влади та місцевого самоврядування, об’єднання громадян і наукових установ, експертів та представників громадськості.

 

 

          Проведення парламентських слухань спрямоване на формування єдиного підходу щодо реформування політики в сфері культурної спадщини та створенню дієвих механізмів збереження об’єктів культурної спадщини, про що зауважили, зокрема, заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд та Міністр культури України Євген Нищук.

 

 

          Після широкого фахового обговорення такої теми учасники слухань зможуть внести пропозиції, які повинні стати основою пам’яткоохоронного законодавства, адже чинні правові нормативи значною мірою не відповідають вимогам сьогодення і потребують кардинальних доопрацювань та змін.

          Варто зазначити, що проблемні питання, які порушувались фахівцями різних регіонів, досить часто перекликалися між собою. Це свідчить про те, що сьогодні існує нагальна потреба у внесенні цілої низки відповідних змін до пам’яткоохоронного законодавства та прийняття ряду підзаконних актів з метою усунення недоліків та налагодження системної роботи у сфері охорони культурної спадщини в цілому.

 

MODx Content Manager »

« MODx Parse Error »

MODx encountered the following error while attempting to parse the requested resource:
« PHP Parse Error »
 
PHP error debug
  Error: Unknown: open(/home/libvar/.system/tmp/sess_nmd49nhm7r1doq43geql0to961, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) 
  Error type/ Nr.: Warning - 2 
  File: Unknown 
  Line: 0 
 
Parser timing
  MySQL: 0.0047 s(10 Requests)
  PHP: 0.0190 s 
  Total: 0.0237 s