Warning: session_start() [function.session-start]: open(/home/libvar/.system/tmp/sess_iec1c8tit2vd9tvsi5bk25vqg7, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/libvar/spadschina.kh.ua/www/manager/includes/config.inc.php on line 60
Харківська спадщина, центр охорони культурної спадщини | Оn-line-діалог: збережемо культурну спадщину разом!

Обласний комунальний заклад

«Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини»

Оn-line-діалог: збережемо культурну спадщину разом!

Головна » Новини » Оn-line-діалог: збережемо культурну спадщину разом!
Оn-line-діалог: збережемо культурну спадщину разом!

          ОКЗ «Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини», за підтримки Управління культури і туризму, запроваджено практику проведення on-line - діалогів з колегами, які професійно займаються питаннями охорони культурної спадщини у інших регіонах країни.

 

          Так, сьогодні, 25 квітня 2019 року, в режимі Skype-зв’язку відбувся діалог  з відділом охорони культурної спадщини Управління містобудування та архітектури міської ради м. Кропивницький, а саме — з начальником відділу Надією Лісняк та головним спеціалістом Володимиром Поповічевим.

 

         Виникла ідея проведення заходу, на якому б фахівці своєї справи з різних куточків країни могли одночасно та вільно поспілкуватися один з одним, поділитися досвідом вирішення тих чи інших питань тощо. Для її втілення на допомогу прийшли сучасні технології, готовність та зацікавленість колег. Так, під час сьогоднішнього заходу обговорено найбільш гострі питання пам’яткоохоронної справи: роботи з реставрації та ремонту пам’яток історії і монументального мистецтва; порядок встановлення зон охорони пам’яток, у т. ч. на стадії виготовлення історико-архітектурних опорних планів; алгоритм застосування адміністративних та фінансових санкцій у разі порушення пам’яткоохоронного законодавства та проблематика визначення предмету охорони деяких пам’яток.

 

         Впевнені, що такий формат спілкування дасть новий позитивний поштовх у комунікації між практиками пам’яткоохоронної справи, що, не в останню чергу, пов’язано зі швидкістю організації та проведення подібних діалогів завдяки сучасним засобам зв’язку, можливість оперативного обміну досвідом, можливість колегіального пошуку правильного шляху вирішення складних питань.

 

         Ми щиро вдячні фахівцям м. Кропивницький за активну участь в діалозі, зацікавленість зазначеною проблематикою та позитивний настрій, який не залишився непоміченим, і, звичайно ж, високий рівень обізнаності в тонкощах та нюансах пам’яткоохоронної роботи.

 

         Зваживши сьогоднішній результат обговорення, Центром прийнято рішення запровадити такий формат діалогу і проводити дані "зустрічі" регулярно.

 

         Інформуємо та запрошуємо до участі охочих колег з інших областей держави. Також пропонуємо разом з нами формувати порядок денний наступних зустрічей.

 

         Слідкуйте за анонсами наших наступних зустрічей і, надсилайте Ваші пропозиції для обговорення на нашій сторінці у соціальній мережі Facebook або на електрону адресу kharkivoks@ukr.net

 

 

 

 

 

 

MODx Content Manager »

« MODx Parse Error »

MODx encountered the following error while attempting to parse the requested resource:
« PHP Parse Error »
 
PHP error debug
  Error: Unknown: open(/home/libvar/.system/tmp/sess_iec1c8tit2vd9tvsi5bk25vqg7, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) 
  Error type/ Nr.: Warning - 2 
  File: Unknown 
  Line: 0 
 
Parser timing
  MySQL: 0.0068 s(10 Requests)
  PHP: 0.0194 s 
  Total: 0.0262 s