Обласний комунальний заклад

«Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини»

Заходи щодо вшанування пам’яті О.Я. Єфименко в рамках проведення конференції «Слобожанські читання»

Головна » Новини » Заходи щодо вшанування пам’яті О.Я. Єфименко в рамках проведення конференції «Слобожанські читання»
Заходи щодо вшанування пам’яті О.Я. Єфименко в рамках проведення конференції «Слобожанські читання»

           17 квітня 2018 року, в рамках проведення Міжнародної наукової конференції «XXII Слобожанські читання», в селі Бугаївка Вовчанського району, відбулося засідання круглого столу «Олександра Яківна Єфименко – український історик та етнограф (до 170-річчя з дня народження)».

 

 

          Питання, які обговорювалися, стосувалися життєвого та творчого шляху, педагогічної, просвітницької та поетичної діяльності О.Я. Єфименко.

 

 

          Важливим моментом круглого столу стало те, що серед доповідачів було багато молоді – учнів Бугаївської ЗОШ І-ІІІ ст., що говорить про зацікавленість молодого покоління своєю історією та особистостями, які проводять такі дослідження, а також сам захід, в межах проведення якого можна поділитися результатами своїх спостережень та власних досліджень, почути думку спеціалістів із даного питання.

 

 

          Також відбулося покладання квітів до могили Єфименко Олександри Яківни за участі голови Вовчанської райдержадміністрації Віталія Миколайовича Мірошника.

 

 

 

          Окрема подяка за організацію та проведення вищезазначених заходів Вовчанській райдержадміністрації та Бугаївській ЗОШ І-ІІІ ст.