Обласний комунальний заклад

«Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини»

Засідання редколегії з підготовки Харківського тому багатотомного енциклопедичного видання «Звід пам’яток історії та культури України»

Головна » Новини » Засідання редколегії з підготовки Харківського тому багатотомного енциклопедичного видання «Звід пам’яток історії та культури України»
Засідання редколегії з підготовки Харківського тому багатотомного енциклопедичного видання «Звід пам’яток історії та культури України»

На завершальному етапі випуск наступного видання в рамках підготовки багатотомного енциклопедичного видання «Звід пам’яток історії та культури України».

Користуючись нагодою, запрошуємо бажаючих фахівців (архітекторів, істориків, краєзнавців тощо) до співпраці з написання статей про культурну спадщину Харківщини. Зазначимо, що за результатами наукової роботи та написання статей всі автори назавжди «залишаться» на сторінках видання, яке створюється з метою відображення історії регіону від давніх часів до сучасності через призму об’єктів та пам’яток культурного надбання різних видів.

Так, 29 вересня 2021 року в приміщенні Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації відбулося чергове засідання обласної редакційної колегії з підготовки Харківського тому багатотомного енциклопедичного видання «Звід пам’яток історії та культури України».

Основною метою зустрічі фахівців був розгляд та схвалення Загального словника до Харківського тому «Звід пам’яток історії та культури України. Харківська область. Куп’янський район. Великобурлуцька, Вільхуватська, Дворічанська, Шевченківська територіальні громади».

Членів редакційної колегії було поінформовано про проведену роботу та реалізацію завдань попереднього засідання.

Про стан підготовки Харківського тому Зводу доповіла Колесникова Лариса Миколаївна, відповідальний секретар редколегії, завідувач відділу зводу пам’яток та облікової документації ОКЗ «ХАРКІВСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ».

Також у доповіді було зазначено, що наразі розпочато збір матеріалів та підготовку вже наступної книги «Звід пам’яток історії та культури України. Харківська область. Чугуївський район. Вовчанська, Зміївська, Печенізька, Слобожанська, Старосалтівська територіальні громади»

Під час розгляду додаткових питань було прийнято рішення до наступного засідання редколегії залучити фахівців з історії науки і техніки.